Експорт та імпорт послуг за регіонами України у 2014 році

Держкомстат опублікував дані про обсяги експорту та імпорту послуг за минулий рік, у порівнянні з попереднім 2013-м роком. Не врахована інформація по тимчасово окупованим АР Крим та Савастополю, дані по Донецькій та Луганській областях уточнюються.

Обсяг експорту послуг у регіонах України за 2014 рік у порівнянні з попереднім 2013-м рокомСкорочення/зростання експорту та імпорту товарів порівняно з попереднім роком відбувалося нерівномірно на території України. Статистично найцікавішим є центр країни: 138,7% зростання експорту у Кіровоградській області та 154,4% зростання імпорту у Черкаській. Дані по Луганській області, що показують зростання експорту у 130,1%, потребують уточнення.

Обсяг імпорту послуг у регіонах України за 2014 рік у порівнянні з попереднім 2013-м роком

На відміну від сальдо експорту та імпорту товарів, сальдо послуг в Україні – позитивне, у розмірі майже 5,6 млрд. долларів США. Загальне сальдо враховує також не розподілені за регіонами обсяги.

Сальдо експорту-імпорту послуг у регіонах України за 2014 рік, млн. дол. СШАМайже по всій території експорт послуг переважає над імпортом. Помітне виключення – Полтавська область, що має велике від’ємне сальдо.